Salı, Temmuz 27, 2010

Sayın Yolcularımız

Yolcuların şaşkın kulakları ve bakışları arasında
Mecidiyeköy-Başakşehir istikametinde seyahat eden sayın yolcularımız, otobüsümüz İSTOÇ durağına gelmiştir. Hepinize hayırlı işler dileriz.

diyen 146M şoförünü alkışlıyoruz, bir de sonraki duraklarda durmayı unutmasaydı daha iyi olurdu ama olsun.

11 yorum:

Ned Dorsey dedi ki...

:) Sabah mı oluyor bu?

Hüseyin dedi ki...

evet, dün sabah, amca öncesinde de sayın yolcularımız diye başlayıp ilerleyin anonsu yaptı herkes gayet güzel ilerledi mızmızlanmadan:)

Ned Dorsey dedi ki...

Adamın sabah enerjisi varmış, ne güzel işte :) Anons dediğin hoparlörden mi gelyo bu arada?

Hüseyin dedi ki...

yok yahu aporlö ne arar iett de, gerçi yakında o da olacakmış ya neyse:)adam gayet ilerleyelim beyler tadında öz be öz sesiyle anons yaptı :)

mustafa dedi ki...

Otobüs yolculuğuna ilk başladığım yıllarda daha yaşım 15 falandı konya beyşehire gidecem uyumuş kalmışım vatandaş indirmedi bozkıra gitti araç ilk defa gördüğüm biryer dedim nereye geldik küçücük bir yer dedim bir daha uyumam artık

sefa ısı dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Seo Dersanesi dedi ki...

Otobüs Bileti al ve hemen otobüs ile seyahat etmeye başla derim. Şimdiki otobüsler mükemmel.

Qmer JAN dedi ki...

Filmcigiller.com özgün konsept yapısı ile ziyaretçilerinin doğru ve kaliteli içeriğe ulaşmasını sağlarken aynı zamanda eğlenceli içerikleri ile Film izleyerek hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadır.
Bizim derdimiz aslında bu kadar global gibi gözüken ancak lokal bir noktada sıkışan İnternet dünyasında biraz da Don Kişot‘ luk yapmak.
Ülkelerin, bölgelerin, şehirlerin hatta semtlerin önemli olduğu bu dünyada merkezi Adana'da bulunan bir girişim olan Filmcigiller.com insanlara eğlenceli vakit geçirmeleri konusunda kaliteli hizmet sunup kaliteli Film izlemelerini amaçlamaktadır.
Seçkin ve kaliteli, IMDB puanı yüksek milyonlarca insanın Film izlediği ve merakla beklediği kaliteli Film izlemeyi sevenleri bir araya toplamayı ve bütün filmleri sitemizde bulabileceğiniz bir platform oluşturmayı planladık. Bol aksiyonlu bol maceralı ve bol komedili Film izleyebilirsiniz

Film izlemenin yanı sıra Dizi izleyenlerinde mekanı olan filmcigiller.com Dizi izleme konusunda da geçmiş efsane diziler ve yepyeni güncel dizilerlede bu konuda oldukça iddaalı bir platformdur.

Dualarim dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
mahmutabi dedi ki...


شقق فاخرة في مركز اسطنبول - تملكوا بيتكم في تركيا الآن‎

شقق للبيع في اسطنبول

مشروع سكني فخم في مركز اسطنبول ، 15 دقائق إلى المطار ، 36 شهر تقسيط

ضمان أفضل الأسعار • شقق للبيع بخيارات تقسيط • خدمات ما بعد البيع

bilmeki nerden dedi ki...

sohbet
ve chat
kalitesiyle bedava
üyeliksiz ücretsiz sohbet ve chat imkanı